vestuviu fotografas romualdas ir vestuviu fotografe inga vincai.saldi porele

VESTUVIŲ FOTOGRAFAI  INGA IR ROMUALDAS VINČAI

 

 Vestuvių fotografas Romualdas Vinča ir  Vestuvių fotografė Inga Vinčienė

 

Labai mylime savo darbą. Juk fotografija tai ir įdomi ir pilna nuotykių veikla. Taip mes su žmona Inga turėdami nemažai fotografinės patirties kaip foto mėgėjai nutarėme pamėginti savo jėgas ne profesionalioje veikloje. 

 

2011 metais paskelbėme internete, jog fotografuojame vestuvių fotosesijas ir krikštynų fotosesijas. Žmonės džiaugėsi mūsų sielos darbais ir gavome daug užsakymų.

 Žinoma prieš tai buvo šiokios tokios praktikos pas kolegas. Jie ir pamokė, kas svarbu, kokius momentus reikia užfiksuoti būtinai. Tapome komerciniai vestuvių fotografai Vilniuje.

 

VESTUVIŲ FOTOGRAFAI: PRIEŠVESTUVINĖ FOTOSESIJA

      Norint geriau susipažinti su busimais jaunaisiais, jų vizijomis ir padėti jiems laisviau jaustis prieš kameras vestuvių dieną, ėmėme kviesti į prieš vestuvinę fotosesiją. Tai išsprendė nemažai sunkumų ir vestuvių dieną viskas ėjo kaip per sviestą. Pirmas dalykas, tai kad pamokome busimus jaunuosius, kaip geriau pasisukti ar atsistoti, kaip paplaikstyti suknele, kad prieš kamerą tai atrodytu kuo elegantiškiau. Juk vestuvės, tai svarbiausiais jaunos šeimos projektas. Kadangi mes profesionalai, jiems padedame patarimais. Tada jokie povandeniniai akmenys nebaisūs šeimos laivui. Ne visi moka pozuoti, kai kurie paskutinį sykį gal būt fotografavosi mokykloje. Sužinoję, kokia patirtis, imamės darbo - priešvestuvinės fotosesijos metu imame mokyti pozavimo gudrybių. Juk tai ir moko vestuvių fotografas.

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: POZAVIMAS BE STRESO

vestuviu fotografas - penki pozavimo metodai

Kas svarbiau yra dviejų žmonių jausmų vestuvinėse nuotraukose? Žinoma, jog tai jų šventė ir jų jausmai, jų grožis, gylis, tai turi būti numeris vienas. Kad nebūtu visose nuotraukose tik apsikabinę, išnaudojame penkias metodikas, kurios praturtina nuotraukų įvairovę. Tarkime vienas iš jų - pakvailioti. Juk tai judesys, tai dinamika, tai džiaugsmas ir jaunystė. Jau kiek daug ir įdomiu kadrų galima nufotografuoti. Jos bus įspūdingos ir originalios. 

vestuviu fotografas - pakvailiokime prie juros

Žinoma, labai svarbi ir apranga bei vieta.

 

Siūlome rinktis šviesius rūbus. Juk meilė yra šviesus jausmas. Tai turi derėti idėjiškai ir logiškai tarpusavyje. Priklausomai nuo poros skonių, mėgstantiems gamtą siūlome parką, mėgstantiems urbanistiką, klasikinę aplinką, gyvenantiems ar mylintiems jūrą, sesiją pajūry.

Pora valandų tokios fotosesijos, leidžia išsiaiškinti, ar porai geriau taikyti ramų fotografavimo būdą ar daugiau judesyje.  

 Taip mes po truputi apsiprantame vieni prie kitų ir vestuvių diena jau nėra streso nei vienai pusei. Ramiai pasineriame į šventės šurmulį. Juk vestuvių fotografas  yra tas lydintis Jus visą dieną žmogus...

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS | VESTUVIŲ FOTOGRAFAI | POZAVIMO METODAI | PRIEŠVESTUVINĖ FOTOSESIJA